Kdo jsou naši klienti?

Podnikatelé, manažeři, sportovci, rodiny

Lidé, kteří chtějí své finanční přebytky zhodnotit smysluplně, dlouhodobě a s jasnou strategií. Chtějí, aby se jim o jejich finanční majetek staral člověk, ke kterému mají důvěru. Jejich nadprůměrný příjem je vykoupený tvrdou prací. Vědí, že jsou výjimeční, proto se nespokojí s unifikovanými produkty, které jsou na trhu běžně k dispozici. Jejich finanční prostředky pocházejí z podnikání, zaměstnání, ale i z dědictví či prodeje nemovitosti.

Hlavní cíle našich klientů

  • Uchovat kupní sílu svých peněz (ochrana před inflací).

  • Zhodnotit finanční rezervy (nejen ochrana před inflací, ale i zajímavý výnos).

  • Vytvořit si finanční polštář pro studia svých dětí, na důchod, nebo „na horší časy”.

Kontakt

Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA

+420 604 218 602

petra@meliorinvest.cz

Přejete si, abychom se vám ozvali telefonicky nebo mailem?

Napište nám, o jaké informace máte zájem, vyplňte vaše kontaktní údaje a my se vám obratem ozveme.

nebo
Tato stránka je chráněna službou Google reCaptcha. Pro více informací navštivte zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky služeb Google.

Reference

Gabriela Kotlínová

Gabriela Kotlínová

Relationship and Event Manager at Aureole Restaurant & Conference Centre
Petra byla členkou mého networkingového klubu, zastupovala oblast investičního poradenství. Petru jsem poznala zblízka a mohu potvrdit, že má vlastnosti, kterých se mnohým „finančníkům" nedostává. Je to lidskost, empatie a snaha o dlouhodobost vztahu s každým klientem, zájem o jeho životní potřeby. Nikoliv tedy obchodnický tlak s cílem jednorázově prodat. Petra se průběžně vzdělává, má certifikovanou odbornost. Tento výčet vlastností a schopností předurčuje Petru k tomu, aby se stala i vašim partnerem pro správu majetkového portfolia.
Hana Součková

Hana Součková

Majitelka Farmy
Péťo, máš můj velký obdiv za to, jak se ve světě financí a investic vyznáš. Pro mě je to něco až moc abstraktního, abych to zvládla uchopit. Zároveň mě ale investování zajímá a chci se dozvědět co nejvíc. Díky tomu, jak jednoduše dokážete klientovi vše vysvětlit, se s vámi cítím opravdu v bezpečí. Mám to tak, že krokům Melioru věřím na 100 %. Umím si ale představit, že kdyby měl někdo pochyby, váš přístup působí rozhodně uklidňujícím dojmem. Děkuji za tu možnost být vaším klientem.
Ingrid Šůrová

Ingrid Šůrová

CEO at TAB CZ Praha sever
Petra svým klidem a jasným vysvětlením finanční křivky v současné době dokáže profesionálně podpořit své klienty. Moc dobře ví, jak krize hýbe emocemi a akciovým trhem, nic ji jen tak nezaskočí.
Ing. Martin Čech

Ing. Martin Čech

Spolumajitel a jednatel Shift2Cloud s.r.o.
Petra je investiční profesionálka, která zodpovědně a individuálně přistupuje ke každému klientskému případu. Situaci řeší jako celek a záleží jí na vaší maximální spokojenosti. Její lidský přístup vám pomůže investicím skutečně porozumět. Spolupráci s ní a její firmou doporučuji všem, kteří chtějí smysluplně uchovat a zajímavě zhodnotit svoji finanční rezervu. Petra má navíc obrovskou trpělivost, dokáže pochopit situaci, vše v klidu i opakovaně vysvětlí a koordinovaně postupuje v jednotlivých navazujících krocích ke spokojenosti klienta.
Šárka Petruželová

Šárka Petruželová

Copywriter
Co se týká investování, chyběl mi řád a koncepce. Petru jsem si vybrala, proto že je profesionálka a svému oboru skutečně rozumí. Zároveň je neskutečně milá, pozitivní a empatická, což je pro mě při dlouhodobé spolupráci naprosto zásadní. Už jen posezení v Melioru byl příjemný zážitek, cítila jsem se jako doma. :) Petra mi vytvořila investiční řešení, které plně reflektuje mou životní situaci i stanovené cíle. Jsem moc ráda, že na mé investice dohlíží právě ona, protože jí plně důvěřuji. Nyní jen lituji, že jsem nezačala dříve.
Václav Husák

Václav Husák

Majitel ve společnosti JKV Depo
V minulosti jsem využil služeb mnoha investičních poradců různé kvality. Od té doby, co se o moje investiční portfolio stará Petra, jsem maximálně spokojený. Kromě jednorázových investic investuji i na pravidelné bázi. Investuji do kvalitních firem, moje portfolio stabilně roste a jsem vždy a včas informován o jeho vývoji, což je pro mě velice důležité. Je skvělý pocit, když se můžete na někoho opravdu spolehnout.
Vojtěch Poskočil

Vojtěch Poskočil

Projektový manažer ve společnosti Freebike
Petra je špičkou ve svém oboru, jsme nadmíru spokojeni s péčí o naše portfolio. Vždy včas informuje o situaci na trhu, upozorňuje na vhodou dobu pro další investice nebo naopak na to, že je čas se zklidnit a držet se naší dlouhodobé strategie. Důkazem jsou pravidelné reporty o stavu našeho portfolia včetně vysvětlení všech pojmů i toho, jaké události měly vliv na naše investice a jaký lze v nejbližší době očekávat trend na trzích. Její přístup je osobní, což je velice příjemné. V případě schůzky se jedná o příjemné setkání, na které se s manželkou těšíme, nikoli o povinnost.