Financování nemovitostí a pojištění

Financování nemovitostí
a pojištění

Zajistíme kompletní finanční služby pro vaši nemovitost

Koupě nemovitosti, ať už slouží k bydlení nebo jako investice, je významný krok. Je třeba velmi dobře zvážit, zda se vyplatí koupit nemovitost z vlastních finančních prostředků, nebo dává větší smysl financování úvěrem. Vše je třeba zvážit s ohledem na aktuální situaci na trhu, výši úrokových sazeb, cen nemovitostí atd. Při koupi nemovitosti je třeba myslet i na otázku pojištění.


  • Výběr z více než 10 institucí na trhu (banky, pojišťovny)

  • Maximální možné slevy

  • Pojištění úvěrů, nemovitostí a osob

  • Jednáme rychle a transparentně

Poptáme za vás více než 10 institucí na trhu (banky, pojišťovny), využijeme maximální možné slevy na úroku a poplatcích, vytvoříme přehledné srovnání, a společně vybereme variantu, která vám bude vyhovovat nejlépe. Dále nabízíme pojištění úvěrů, nemovitostí a osob. Jednáme rychle, jsme transparentní a přejeme si vaši naprostou spokojenost.

Hypoteční úvěr

Srovnáme pro vás nabídky z celého finančního trhu a vybereme variantu, která bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům. Zvažujeme nejen úrokovou sazbu, ale i celkové náklady na zřízení hypotéky (poplatky za odhad, nabízené typy účtů, nutnost dodatečných pojištění atd.). Cílem je, aby byl klient spokojený a celý proces proběhl rychle a hladce.

Pojištění

Ať už se jedná o jakákoli pojištění, je třeba zvážit klientovu situaci jako celek. Je třeba zahrnout do pojištění pouze ta rizika, která klientovi skutečně hrozí. Pojistné částky musí odpovídat důkladnému výpočtu a musí být tak akorát. Ani nízké, aby klient při škodě nedoplácel, ani příliš vysoké, aby neplatil zbytečně vysoké pojistné. Vždy zvažujeme nabídky několika pojišťoven tak, abychom dosáhli nejlepšího poměru ceny a kvality.


Kdo se o vás postará

Petra Štěpánková Petra Štěpánková

Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA

Majitelka společnosti

Ve financích pracuji od roku 2008. Mé začátky v oblasti finančního poradenství mi daly všeobecný praktický přehled o fungování celého finančního trhu. Stále jsem ale cítila, že se chci více specializovat a posouvat službu blíže klientům. Péče o finanční rezervy mi v investicích z pohledu dlouhodobosti a strategie dala dokonalý smysl.
Nyní se starám o zajímavé klienty a společně vytváříme rezervy, které jsou víc než jen financemi - jsou cestou ke svobodě, možností volby. Jsem vděčná za to, že mohu dělat práci, která mě naplňuje, a navíc klientům pomáhá plnit jejich sny.
Mimo svůj pracovní život se cítím skvěle na tenisovém kurtu, v společnosti lidí, kteří mají co říct. Jsem motorkářka, milovnice zvířat, cestování a werichovsko-svěrákovského humoru.


Johana Petrová Jana Ozimek

Jana Ozimek

Péče o klienty a administrativní podpora

Jsem holka z polabských Semic a mými nejvyššími hodnotami jsou rodina, spravedlnost a umění být dobrým člověkem. Od roku 2013 jsem se starala o zákaznický servis přední české automobilky. Při jednání s našimi klienty je pro mě přirozené navozovat přátelskou a uvolněnou atmosféru. Dbám na to, aby byli naši klienti maximálně spokojení, měli veškeré informace, které potřebují, a cítili se u nás vždy dobře. To je podle mě předpoklad pro to, aby bylo investování úspěšné. Zajišťuji ve firmě veškerou administrativu, servis a provozní záležitosti.
Od dětství hraji tenis, miluji hory a lyže. Ve volném čase také ráda zajdu podpořit svůj oblíbený hokejový tým. Velmi si užívám čas strávený se svým manželem a malou dcerkou.