Kdo jsou naši klienti?

Podnikatelé, manažeři, sportovci, rodiny

Lidé, kteří chtějí své finanční přebytky zhodnotit smysluplně, dlouhodobě a s jasnou strategií. Chtějí, aby se jim o jejich finanční majetek staral člověk, ke kterému mají důvěru. Jejich nadprůměrný příjem je vykoupený tvrdou prací. Vědí, že jsou výjimeční, proto se nespokojí s unifikovanými produkty, které jsou na trhu běžně k dispozici. Jejich finanční prostředky pocházejí z podnikání, zaměstnání, ale i z dědictví či prodeje nemovitosti.

Hlavní cíle našich klientů

  • Uchovat kupní sílu svých peněz (ochrana před inflací).

  • Zhodnotit finanční rezervy (nejen ochrana před inflací, ale i zajímavý výnos).

  • Vytvořit si finanční polštář pro studia svých dětí, na důchod, nebo „na horší časy”.

Nezávazná konzultace

Kontakt

Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA

+420 604 218 602

petra@meliorinvest.cz

Přejete si, abychom se vám ozvali telefonicky nebo mailem?

Napište nám, o jaké informace máte zájem, vyplňte vaše kontaktní údaje a my se vám obratem ozveme.

nebo
Tato stránka je chráněna proti SPAMu pomocí Google reCAPTCHA. Více o soukromí a podmínkách služeb Google.

Reference

Vojtěch Poskočil

Vojtěch Poskočil

Projektový manažer ve společnosti Freebike
Petra je špičkou ve svém oboru, jsme nadmíru spokojeni s péčí o naše portfolio. Vždy včas informuje o situaci na trhu, upozorňuje na vhodou dobu pro další investice nebo naopak na to, že je čas se zklidnit a držet se naší dlouhodobé strategie. Důkazem jsou pravidelné reporty o stavu našeho portfolia včetně vysvětlení všech pojmů i toho, jaké události měly vliv na naše investice a jaký lze v nejbližší době očekávat trend na trzích. Její přístup je osobní, což je velice příjemné. V případě schůzky se jedná o příjemné setkání, na které se s manželkou těšíme, nikoli o povinnost.
Ingrid Šůrová

Ingrid Šůrová

CEO at TAB CZ Praha sever
Petra svým klidem a jasným vysvětlením finanční křivky v současné době dokáže profesionálně podpořit své klienty. Moc dobře ví, jak krize hýbe emocemi a akciovým trhem, nic ji jen tak nezaskočí.
Václav Husák

Václav Husák

Majitel ve společnosti JKV Depo
V minulosti jsem využil služeb mnoha investičních poradců různé kvality. Od té doby, co se o moje investiční portfolio stará Petra, jsem maximálně spokojený. Kromě jednorázových investic investuji i na pravidelné bázi. Investuji do kvalitních firem, moje portfolio stabilně roste a jsem vždy a včas informován o jeho vývoji, což je pro mě velice důležité. Je skvělý pocit, když se můžete na někoho opravdu spolehnout.
Gabriela Kotlínová

Gabriela Kotlínová

Relationship and Event Manager at Aureole Restaurant & Conference Centre
Petra byla členkou mého networkingového klubu, zastupovala oblast investičního poradenství. Petru jsem poznala zblízka a mohu potvrdit, že má vlastnosti, kterých se mnohým „finančníkům" nedostává. Je to lidskost, empatie a snaha o dlouhodobost vztahu s každým klientem, zájem o jeho životní potřeby. Nikoliv tedy obchodnický tlak s cílem jednorázově prodat. Petra se průběžně vzdělává, má certifikovanou odbornost. Tento výčet vlastností a schopností předurčuje Petru k tomu, aby se stala i vašim partnerem pro správu majetkového portfolia.
Ing. Martin Čech

Ing. Martin Čech

Spolumajitel a jednatel Shift2Cloud s.r.o.
Petra je investiční profesionálka, která zodpovědně a individuálně přistupuje ke každému klientskému případu. Situaci řeší jako celek a záleží jí na vaší maximální spokojenosti. Její lidský přístup vám pomůže investicím skutečně porozumět. Spolupráci s ní a její firmou doporučuji všem, kteří chtějí smysluplně uchovat a zajímavě zhodnotit svoji finanční rezervu. Petra má navíc obrovskou trpělivost, dokáže pochopit situaci, vše v klidu i opakovaně vysvětlí a koordinovaně postupuje v jednotlivých navazujících krocích ke spokojenosti klienta.