O firmě

“Když vám klient svěří své celoživotní úspory, je to velká zodpovědnost. Děláme maximum pro to, abychom důvěru v nás vloženou nikdy nezklamali.”

Petra Štěpánková
majitelka společnosti

Melior Invest je společnost, která zajišťuje kompletní péči o investice klientů. Srdcem našich služeb je individuální investiční poradenství, sestavování portfolií a kontrola investičního řešení v průběhu celé doby investování. Zaměřujeme se na potřeby klienta a cílíme na dlouhodobou spolupráci a vzájemnou důvěru. Našim klientům zajišťujeme i právní a daňové poradenství pro jejich investice.


Petra Štěpánková Petra Štěpánková

Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA

Majitelka společnosti

Ve financích pracuji od roku 2008. Mé začátky v oblasti finančního poradenství mi daly všeobecný praktický přehled o fungování celého finančního trhu. Stále jsem ale cítila, že se chci více specializovat a posouvat službu blíže klientům. Péče o finanční rezervy mi v investicích z pohledu dlouhodobosti a strategie dala dokonalý smysl.
Nyní se starám o zajímavé klienty a společně vytváříme rezervy, které jsou víc než jen financemi - jsou cestou ke svobodě, možností volby. Jsem vděčná za to, že mohu dělat práci, která mě naplňuje, a navíc klientům pomáhá plnit jejich sny.
Mimo svůj pracovní život se cítím skvěle na tenisovém kurtu, v společnosti lidí, kteří mají co říct. Jsem motorkářka, milovnice zvířat, cestování a werichovsko-svěrákovského humoru.


Johana Petrová Jana Ozimek

Jana Ozimek

Péče o klienty a administrativní podpora

Jsem holka z polabských Semic a mými nejvyššími hodnotami jsou rodina, spravedlnost a umění být dobrým člověkem. Od roku 2013 jsem se starala o zákaznický servis přední české automobilky. Při jednání s našimi klienty je pro mě přirozené navozovat přátelskou a uvolněnou atmosféru. Dbám na to, aby byli naši klienti maximálně spokojení, měli veškeré informace, které potřebují, a cítili se u nás vždy dobře. To je podle mě předpoklad pro to, aby bylo investování úspěšné. Zajišťuji ve firmě veškerou administrativu, servis a provozní záležitosti.
Od dětství hraji tenis, miluji hory a lyže. Ve volném čase také ráda zajdu podpořit svůj oblíbený hokejový tým. Velmi si užívám čas strávený se svým manželem a malou dcerkou.


Petr-Max Melka Petr-Max Melka

Petr-Max Melka

Privátní investiční poradce

Od mala mě to táhlo k letectví, a proto mé první angažmá bylo létání s vrtulníky. Práce pilota je sice zajímavá, avšak dost jednotvárná. A protože jsem extrovert, postrádal jsem zde i větší kontakt s okolím. V roce 2022 jsem potkal Petru a svět investic mě jednoduše okouzlil. Navíc je to práce s lidmi, která mi v soukromém letectví chyběla.
Pilotování je o sebekázni, disciplíně a vysoké míře soustředěnosti, což jsou velmi důležité vlastnosti i pro zpracování a tvorbu investičních portfolií. Následovalo získání licence investičního poradce, kde jsem si potvrdil, že se tomuto oboru chci věnovat.
Pečlivá práce mě naplňuje a poskytování exklusivních investičních řešení na míru klientům je mojí hlavní činností. V Melioru se nyní také starám o zahraniční klientelu, díky mé rodilé angličtině. Ve volném čase se věnuji bojovému sportu jiu-jitsu a zajdu taky na golf.