O firmě

“Když vám klient svěří své celoživotní úspory, je to velká zodpovědnost. Děláme maximum pro to, abychom důvěru v nás vloženou nikdy nezklamali.”

Petra Štěpánková
majitelka společnosti

Melior Invest je společnost, která zajišťuje kompletní péči o investice klientů. Srdcem našich služeb je individuální investiční poradenství, sestavování portfolií a kontrola investičního řešení v průběhu celé doby investování. Zaměřujeme se na potřeby klienta a cílíme na dlouhodobou spolupráci a vzájemnou důvěru. Našim klientům zajišťujeme i právní a daňové poradenství pro jejich investice.


Petra Štěpánková Petra Štěpánková

Ing. Petra Štěpánková, MBA, EFA

Majitelka společnosti

Ve financích pracuji od roku 2008. Mé začátky v oblasti finančního poradenství mi daly všeobecný praktický přehled o fungování celého finančního trhu. Stále jsem ale cítila, že se chci více specializovat a posouvat službu blíže klientům. Péče o finanční rezervy mi v investicích z pohledu dlouhodobosti a strategie dala dokonalý smysl. Nyní se starám o zajímavé klienty a společně vytváříme rezervy, které jsou víc než jen financemi - jsou cestou ke svobodě, možností volby. Jsem vděčná za to, že mohu dělat práci, která mě naplňuje, a navíc klientům pomáhá plnit jejich sny. Mimo svůj pracovní život se cítím skvěle na tenisovém kurtu, v přírodě a ve společnosti lidí, kteří mají co říct. Jsem motorkářka, milovnice zvířat, cestování a werichovsko-svěrákovského humoru.


Johana Petrová Johana Petrová

Ing. Johana Petrová

Péče o klienty

Od roku 1991 podnikám, mám zkušenosti s účetnictvím a investicemi v oblasti nemovitostí. Vystudovala jsem obchodní fakultu na VŠE a baví mě neustále se učit něco nového. Starám se o to, aby byli naši klienti maximálně spokojení a cítili se u nás dobře. Zajišťuji ve firmě veškerou administrativu, servis a provozní záležitosti. Mám ráda pořádek, fair play a věci vždy dotahuji do konce. Mám 3 děti, ráda sportuji a s rodinou často cestujeme.